Lacné pilníky skladom
KS Tools 161.0325KS Tools 161.0325
- Tools
- 200 mm
żírka [mm]: 8 Materiál: Tool Steel Tvar: D-Tvar Hmotnosż [g]: 70 DIN/ISO: DIN 7261 Form D Dĺżka [mm]: 200 Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2: bez drzadla Cut Number:...
KS Tools 161.0324
KS Tools 161.0416
KS Tools 161.0014
KS Tools 157.0425
Stahlwille 72143100
Stahlwille 72133100
Ajax 286213821810Ajax 286214814126
Ajax 286214854126
Ajax 286213811400
Ajax 286213811410
Ajax 286213811420
Ajax 286213811430
Ajax 286213811610
Ajax 286213811620
Ajax 286213811630
Ajax 286213811810
Ajax 286213811830
Ajax 286213811840
Ajax 286213812010
Ajax 286213812020
Ajax 286213812030
Ajax 286213821630