Pilníky
Spiral Reihs and Co 5016-070
Spiral Reihs and Co 5016-410
Spiral Reihs and Co 5016-312
Spiral Reihs and Co 5021-014
Spiral Reihs and Co 5021-031
Spiral Reihs and Co 5021-022
Spiral Reihs and Co 7436-459
Spiral Reihs and Co 7436-823
Spiral Reihs and Co 5011-051
Spiral Reihs and Co 5011-221
Spiral Reihs and Co 7179-014
Stihl 5605 750 4300
Stihl 5605 771 3506
Spiral Reihs and Co 7179-022
Stihl 5605 750 4327
Stihl 5605 771 4506
Dolmar 953003070
Stihl 5605 771 4806
Spiral Reihs and Co 7179-031
Stihl 5605 771 5206
Stihl 5605 750 4329Stihl 5605 750 4329
- Stihl
STIHL 5605 750 4329 Držiak s okrúhlym pilníkom na pílové reťaze 3/8" s priemerom 5,2 mm. Jednoduchá výmena pilníka. Výhody a dôležité údaje: Praktická pomôcka na naostrenie...
Stihl 5605 771 5506
Spiral Reihs and Co 7436-190
Spiral Reihs and Co 5008-204